ALO 183 SOSYAL DESTEK HATTI PERSONELİNE YÖNELİK HİZMET İÇİ EĞİTİM PROGRAMI (02-11 MAYIS 2018)

Sakarya ilinde hizmet veren Alo 183 Sosyal Destek Hattı Personeline Yönelik Hizmet İçi Eğitim Programı 02-11 Mayıs 2018 tarihleri arasında gerçekleştirilmiştir.
Basın ve Halkla İlişkiler Müşavirliği’nin koordinesinde gerçekleştirilen eğitim programına Alo 183 Sosyal Destek Hattı’nda görev yapan tüm personel katılmıştır.  Eğitim, Sakarya ilinde Alo 183 Hattı’nın bulunduğu lokasyonda, 09:00-17:00 saatleri arasında gerçekleşmiş ve Bakanlığımız merkez teşkilatında görev yapan toplam 15 eğitici personel görev almıştır.
Eğitimin birinci ve ikinci günü Kadının Statüsü Genel Müdürlüğü, üçüncü ve dördüncü günü Çocuk Hizmetleri Genel Müdürlüğü, beşinci ve altıncı günü Engelli ve Yaşlı Hizmetleri Genel Müdürlüğü, yedinci günü Aile ve Toplum Hizmetleri Genel Müdürlüğü ve Sosyal Yardımlar Genel Müdürlüğü, sekizinci günü Şehit Yakınları ve Gaziler Dairesi Başkanlığı, Avrupa Birliği ve Dış İlişkiler Dairesi Başkanlığı ve Hukuk Müşavirliği’nin görev alanı kapsamında yer alan konular anlatılmıştır. Çağrı Merkezi personelinin Bakanlığın güncel mevzuatı, proje ve faaliyetleri hakkında bilgi sahibi olması sağlanmıştır.

 


Sonraki Sayfa: Halkla İlişkiler Faaliyetlerini Düzenleyen 2014/09 Sayılı Genelge Yayınlanmıştır.

Önceki Sayfa : KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI KANUNU AYDINLATMA METNİ